TVsportguide.com TVsportguide.com

Premier League

  • 26 Sat
  • 27 today
  • 28 Mon
  • 29 Tue
  • 30 Wed
  • 1 Thu
  • 2 Fri
  • 3 Sat
  • 4 Sun
  • 5 Mon
  • 6 Tue
  • 7 Wed
  • 8 Thu

KHL on TV and Stream

26 Sep

Yesterday, Saturday

12:30

Salavat Yulaev v Vityaz

KHL

15:00

Spartak Moscow v Amur Khabarovsk

KHL

15:00

Dinamo Riga v Dynamo Moscow

KHL

27 Sep

Today, Sunday

Today’s earlier broadcasts
13:00

Traktor v Dinamo Minsk

KHL

14:00

Jokerit v CSKA

KHL

15:00

Torpedo v Neftekhimik

KHL

15:30

Severstal Cherepovets v Ak Bars

KHL

16:30

Avangard v Metallurg

KHL

28 Sep

Tomorrow, Monday

13:30

Sibir Novosibirsk v Avtomobilist Yekaterinburg

KHL

17:30

Spartak Moscow v Dynamo Moscow

KHL

29 Sep

Tuesday

16:00

Dinamo Riga v CSKA

KHL

17:00

Torpedo v Ak Bars

KHL

17:00

Lokomotiv Yaroslavl v Metallurg

KHL

17:00

Avangard v Jokerit

KHL

17:00

Severstal Cherepovets v Dinamo Minsk

KHL

17:00

Red Star Kunlun v Neftekhimik

KHL

17:30

HC Sochi v Traktor

KHL

17:30

Vityaz v Barys Nur-Sultan

KHL

30 Sep

Wednesday

13:00

Sibir Novosibirsk v SKA St. Petersburg

KHL

15:30

Salavat Yulaev v Avtomobilist Yekaterinburg

KHL

1 Oct

Thursday

16:30

Dinamo Riga v Dinamo Minsk

KHL

17:00

Lokomotiv Yaroslavl v Ak Bars

KHL

17:00

Severstal Cherepovets v Jokerit

KHL

17:30

Spartak Moscow v CSKA

KHL

17:30

Dynamo Moscow v Traktor

KHL

17:30

Avangard v Vityaz

KHL

2 Oct

Friday

10:00

Amur Khabarovsk v SKA St. Petersburg

KHL

13:30

Sibir Novosibirsk v Torpedo

KHL

15:00

Metallurg v Avtomobilist Yekaterinburg

KHL

3 Oct

Saturday

15:00

Neftekhimik v Salavat Yulaev

KHL

15:00

Vityaz v Dinamo Riga

KHL

15:00

Lokomotiv Yaroslavl v Jokerit

KHL

4 Oct

Sunday

08:00

Amur Khabarovsk v Torpedo

KHL

12:00

Barys Nur-Sultan v SKA St. Petersburg

KHL

12:30

Dynamo Moscow v Red Star Kunlun

KHL

15:00

CSKA v Avangard

KHL

5 Oct

Monday

17:00

Ak Bars v Salavat Yulaev

KHL

17:00

Neftekhimik v Metallurg

KHL

17:30

HC Sochi v Dinamo Riga

KHL

6 Oct

Tuesday

10:00

Amur Khabarovsk v Torpedo

KHL

13:30

Sibir Novosibirsk v Severstal Cherepovets

KHL

16:30

Jokerit v Spartak Moscow

KHL

17:30

Vityaz v Lokomotiv Yaroslavl

KHL

17:30

CSKA v Dynamo Moscow

KHL

7 Oct

Wednesday

15:00

Traktor v Red Star Kunlun

KHL

15:00

Avtomobilist Yekaterinburg v Barys Nur-Sultan

KHL

17:00

SKA St. Petersburg v Metallurg

KHL

17:30

Dinamo Minsk v HC Sochi

KHL

8 Oct

Thursday

10:00

Amur Khabarovsk v Severstal Cherepovets

KHL

15:00

Salavat Yulaev v Sibir Novosibirsk

KHL

17:30

Spartak Moscow v Lokomotiv Yaroslavl

KHL

17:30

Vityaz v Ak Bars

KHL

9 Oct

Friday

15:00

Avtomobilist Yekaterinburg v Metallurg

KHL

16:30

Jokerit v Dinamo Riga

KHL

17:30

Dinamo Minsk v Red Star Kunlun

KHL

17:30

SKA St. Petersburg v HC Sochi

KHL

10 Oct

Saturday

12:00

Barys Nur-Sultan v Severstal Cherepovets

KHL

12:30

Salavat Yulaev v CSKA

KHL

15:00

Lokomotiv Yaroslavl v Dynamo Moscow

KHL

15:00

Neftekhimik v Ak Bars

KHL

15:00

Avangard v Sibir Novosibirsk

KHL

11 Oct

Sunday

13:00

Avtomobilist Yekaterinburg v Traktor

KHL

14:30

Dinamo Minsk v Dinamo Riga

KHL

12 Oct

Monday

12:30

Salavat Yulaev v Barys Nur-Sultan

KHL

15:00

Metallurg v CSKA

KHL

15:30

Jokerit v Lokomotiv Yaroslavl

KHL

17:00

Torpedo v Sibir Novosibirsk

KHL

17:30

Vityaz v Amur Khabarovsk

KHL

17:30

SKA St. Petersburg v Dynamo Moscow

KHL

17:30

HC Sochi v Avangard

KHL

17:30

Spartak Moscow v Red Star Kunlun

KHL

13 Oct

Tuesday

17:00

Ak Bars v Traktor

KHL

14 Oct

Wednesday

15:00

Metallurg v Avangard

KHL

16:00

Dinamo Riga v Lokomotiv Yaroslavl

KHL

16:30

Jokerit v CSKA

KHL

17:00

Ak Bars v Amur Khabarovsk

KHL

17:30

HC Sochi v SKA St. Petersburg

KHL

17:30

Vityaz v Avtomobilist Yekaterinburg

KHL

17:30

Spartak Moscow v Barys Nur-Sultan

KHL

15 Oct

Thursday

17:00

Red Star Kunlun v Salavat Yulaev

KHL

17:00

Severstal Cherepovets v Traktor

KHL

16 Oct

Friday

15:00

Metallurg v Neftekhimik

KHL

17:00

Torpedo v Avtomobilist Yekaterinburg

KHL

17:10

Dinamo Minsk v Lokomotiv Yaroslavl

KHL

17:30

HC Sochi v Amur Khabarovsk

KHL

17:30

CSKA v SKA St. Petersburg

KHL

17:30

Ak Bars v Barys Nur-Sultan

KHL

17 Oct

Saturday

11:30

Sibir Novosibirsk v Jokerit

KHL

15:00

Avangard v Salavat Yulaev

KHL

15:00

Dinamo Riga v Vityaz

KHL

18 Oct

Sunday

12:30

Traktor v Neftekhimik

KHL

15:00

Severstal Cherepovets v Avtomobilist Yekaterinburg

KHL

15:00

CSKA v Dynamo Moscow

KHL

15:10

Dinamo Minsk v Spartak Moscow

KHL

19 Oct

Monday

10:00

Amur Khabarovsk v Jokerit

KHL

13:30

Sibir Novosibirsk v Ak Bars

KHL

17:00

Red Star Kunlun v Torpedo

KHL

17:30

Dinamo Riga v Metallurg

KHL

17:30

SKA St. Petersburg v Vityaz

KHL

17:30

HC Sochi v Salavat Yulaev

KHL

20 Oct

Tuesday

17:00

Lokomotiv Yaroslavl v Spartak Moscow

KHL

21 Oct

Wednesday

10:00

Amur Khabarovsk v Ak Bars

KHL

13:30

Sibir Novosibirsk v Traktor

KHL

14:30

Barys Nur-Sultan v Jokerit

KHL

17:00

Severstal Cherepovets v HC Sochi

KHL

17:00

Red Star Kunlun v Metallurg

KHL

17:30

Vityaz v Salavat Yulaev

KHL

17:30

CSKA v Torpedo

KHL

17:30

Dynamo Moscow v Dinamo Minsk

KHL

22 Oct

Thursday

17:00

Neftekhimik v Avtomobilist Yekaterinburg

KHL

17:30

Avangard v Dinamo Riga

KHL

17:30

SKA St. Petersburg v Spartak Moscow

KHL

23 Oct

Friday

10:00

Amur Khabarovsk v Traktor

KHL

14:30

Barys Nur-Sultan v Ak Bars

KHL

17:00

Severstal Cherepovets v Metallurg

KHL

17:30

CSKA v Dinamo Minsk

KHL

17:30

Vityaz v HC Sochi

KHL

24 Oct

Saturday

15:00

Avangard v Avtomobilist Yekaterinburg

KHL

15:00

Dynamo Moscow v Dinamo Riga

KHL

15:00

Neftekhimik v Lokomotiv Yaroslavl

KHL

25 Oct

Sunday

07:00

Amur Khabarovsk v Traktor

KHL

14:00

Red Star Kunlun v CSKA

KHL

14:00

Spartak Moscow v HC Sochi

KHL

14:10

Dinamo Minsk v Severstal Cherepovets

KHL

26 Oct

Monday

12:30

Sibir Novosibirsk v Barys Nur-Sultan

KHL

14:00

Metallurg v Torpedo

KHL

14:00

Salavat Yulaev v Lokomotiv Yaroslavl

KHL

15:30

Jokerit v Avtomobilist Yekaterinburg

KHL

16:30

Dynamo Moscow v Vityaz

KHL

16:30

SKA St. Petersburg v Avangard

KHL

27 Oct

Tuesday

16:00

Ak Bars v Neftekhimik

KHL

16:30

Spartak Moscow v Severstal Cherepovets

KHL

28 Oct

Wednesday

14:00

Metallurg v Sibir Novosibirsk

KHL

14:00

Traktor v Torpedo

KHL

14:00

Avtomobilist Yekaterinburg v Lokomotiv Yaroslavl

KHL

14:00

Salavat Yulaev v Amur Khabarovsk

KHL

15:30

Jokerit v Vityaz

KHL

16:10

Dinamo Minsk v Dinamo Riga

KHL

16:30

Dynamo Moscow v Avangard

KHL

16:30

SKA St. Petersburg v Red Star Kunlun

KHL

29 Oct

Thursday

16:30

Spartak Moscow v CSKA

KHL

30 Oct

Friday

13:30

Barys Nur-Sultan v Red Star Kunlun

KHL

14:00

Metallurg v Salavat Yulaev

KHL

14:00

Traktor v Dinamo Riga

KHL

16:00

Ak Bars v Sibir Novosibirsk

KHL

16:00

Neftekhimik v Amur Khabarovsk

KHL

16:00

Severstal Cherepovets v Vityaz

KHL

16:00

Torpedo v Dinamo Minsk

KHL

16:30

HC Sochi v Jokerit

KHL

16:30

Lokomotiv Yaroslavl v Dynamo Moscow

KHL

1 Nov

Sunday

11:30

Salavat Yulaev v Red Star Kunlun

KHL

12:00

Avtomobilist Yekaterinburg v Dinamo Riga

KHL

12:00

Metallurg v Traktor

KHL

14:00

Dynamo Moscow v CSKA

KHL

14:00

HC Sochi v Vityaz

KHL

14:00

Lokomotiv Yaroslavl v Dinamo Minsk

KHL

14:00

Neftekhimik v Sibir Novosibirsk

KHL

14:00

Severstal Cherepovets v Jokerit

KHL

14:00

Spartak Moscow v Avangard

KHL

14:00

Torpedo v Amur Khabarovsk

KHL

3 Nov

Tuesday

13:30

Barys Nur-Sultan v Dinamo Riga

KHL

10 Nov

Tuesday

14:00

Traktor v Metallurg

KHL

16:00

Lokomotiv Yaroslavl v Barys Nur-Sultan

KHL

16:00

Neftekhimik v Red Star Kunlun

KHL

16:00

Torpedo v Ak Bars

KHL

16:30

Avangard v HC Sochi

KHL

16:30

CSKA v Spartak Moscow

KHL

16:30

Jokerit v SKA St. Petersburg

KHL

16:30

Vityaz v Dynamo Moscow

KHL

    Ad:
    Ad:
    Ad: